Дерев'яні іграшки Монтесорі

Хіти продажу

Новинки

Новини

Про магазин

  Вас вітає найбільший інтернет-магазин дерев'яних іграшок для дітей в Україні!

Якщо Ви шукаєте дерев'яну іграшку, подарунок для дитини, розвиваючі ігри, дидактичні матеріали за методикою Марії Монтессорі, іграшки в дитячий садочок, або в дитячий куточок при ресторані чи кафе, то Ви потрапили саме туди куди потрібно. Адже на нашому сайті більше 200 унікальних продуктів. Всі товари виконані по найвищим стандартам якості і є екологічно безпечні. Основною характеристикою наших товарів є те, що вони виконані за унікальною системою італійського педагога, тому направлені на всесторонній розвиток Вашої дитини. А саме:

  • дрібної і великої моторики;
  • творчість;
  • сенсорне і тактильне відчуття;
  • мови;
  • вміння рахувати;
  • логіку;
  • дисципліну і всидчивість;
  • музичного слуху;
  • фізичний та багато іншого.

  У нас ви знайдете велику кількість рамок-вкладишів. Як найпростіших так і для діток постарше. Ці, на перший погляд прості іграшки допоможуть сформувати важливі навички у малюка. З їх допомогою, малюк вивчить:

- основні фрукти і овочі: як вони називаються, виглядають ззовні і всередині а також чому вони такі корисні;

- найпопулярніші тварини і птахи: які тварини і птахи проживають на нашій території, а які живуть в екзотичних країнах. Де вони проживають і чому кожна з них є такою важливою для екосистеми нашої планети;

- базові знання з географії: познайомиться з континентами, морями і океанами, з яких складається наша планета. Вивчить найбільші країни і їх столиці. Більше того, з допомогою рамочки - "Сонячна система" вивчить найближчі планети до Землі.

- фігури, числа та цифри: математичні рамочки допоможуть малюку вивчити базові геометричні фігури, а також  допоможуть навчитись рахувати. Що стане в нагоді як в дитячому садочку так і вшколі;

- основні кольори: банан - жовтий, полуниця - червона, апельсин - помаранчевий, а ківі в середині - зелений. З кольоровими рамочками, Ваша дитина перейде на новий рівень і тепер замість того щоб запитувати якого кольору та чи інша річ, буде запитувати ЧОМУ саме такого кольору. Тому готуйте відповіді;

- алфавіт: разом з рамочкою "Гусениця" навчитися алфафіту стало набагато простіше, адже процес навчання задіює паралельно дрібну і велику моторику, що сприяє швидшому засвоєнню матеріалу.

  Окреме місце відведене навчальним посібникам для садочків та дитячих куточків. До них відносимо, ігрові панелі, колективні доміно, лото, пазли та інші настільні ігри. Так наприклад з допомогою ігрових панелей "Миша в сирі" і "Мисливець" можна влаштувати турнір серед дітей в садочку і залучити до гри одразу цілу групу. А головне що в процесі гри, у дітей будуть розвиватись, велика і дрібна моторика, вміння працювати в команді, увага і націленість на результат. А ці навички дуже потрібні в дорослому житті. 

  З допомогою інтерактивних панелей, наприклад "Календар круглий рік" можна легко зайняти цілу групу дітей і в ігровій формі навчити розрізняти дні, тижні, місяці і пори року. Познайомити з поняттям температури та навчити природнім явищам. А якщо треба пояснити щось додаткове, чи розписати більш зрозуміліше, то можна легко використати "Магнітно-маркерну дошку" на підставці.

  Лото і доміно, виконані по методу монтессорі стануть неодмінним помічником в вивченні таких складних для дітей речей, як: 

- відношення однієї речі до іншої;

- що таке світло і тінь;

- які є органи відчуттів і чим вони відрізняються;

- протилежність понять (великий - малий, сильний - слабкий...);

- причина і наслідок...

Чого варті тільки класифікації, які є одними з найкорисніших навчальних матеріалів в роботі кваліфікованих педагогів.

Серед них "Розмісти у просторі" - допоможе вивчити основні прислівники: за, в, над, під, через...

"Порівняй та підбери" - допоможе пояснити що таке: широкий, вузький, худий, товстий...

"Знайди місце" - розкаже що значить: зліва, згори, знизу, зправа...

  Вчення такого типу активно використовують в навчанні дітей з затримкою розвитку, або вадами органів відчуттів. І з допомогою, спеціальних матеріалів тренувати дітей з спец. можливостями набагато простіше. Так з допомогою, наприклад:

 "Тактильних ручок" або "Замочків" або лото "Людина і її оточення" простіше підготувати дитину до життя в навколишньому середовищі.

 Якщо ж у Вас росте музикант, то у нас Ви зможете підібрати саме той дитячий музичний інструмент, який буде максимально відповідати бажанням малюка. Адже у нас Ви знайдете як ударні, так і струнні музичні інструменти.

  Всі ми знаємо, як діти полюбляють грати в виставах. Адже грати роль сірого вовка, чи хитрої лисиці це так цікаво. Якраз для таких творчих дітей у нас є театри "Ріпка", "Рукавичка", які разом з ширмою театр стануть цілим казковим світом для дитини, де вона зможе прожити життя в ролі казкової тваринки.

  А може Ваше чадо демонструє хист в будівництві і легко зводить незрівнянні і унікальні споруди з конструкторів? Для маленьких будівельників у нас просто "планета мрій".  Адже є конструктори від маленьких ,на 13 деталей, до великих на 36 і більше деталей. А якщо і цього мало, тоді купуйте конструктор "Полікарпова" якого вистачить побудувати фортецю в зріст дорослої людини.

 Маленькому водієві також вистачить яскравих іграшок. Тут і спорткари, і кабріолети-конструктори, і паровозики-сортери, і таксі, і джипи і багато інших  класних автомобільчиків.

 Якщо малюк полюбляє, пазли - будь ласка, десятки дерев'яних пазлів. Мозаїки - будь ласка, з малюнком всередині, без, тварини, фрукти, овочі, все що завгодно. Шнурівки - будь ласка, на будь-який смак, від тваринок і оточуючих предметів, до великих ігрових панелей, де можна шнуруючи намалювати все що завгодно. 

Більше того, якщо Ви хочете створити унікальні моделі для власного садочку, школи, чи центру раннього втручання, то ми завжди раді розглянути Ваше індивідуальне замовлення. Разом з нашими партнерами - виробниками товарів для дітей, ми можемо виготовити все що завгодно, від іграшок до меблів. 

 За 3 роки роботи на українському ринку, наша компанія Woodentoys провела безліч досліджень які допомогли нам зрозуміти основні потреби батьків в вихованні їх дітей, тому  наші спеціалісти можуть легко порадити що подарувати Вашій дитині, що придбати в дитячий садочок, а що купити для дітей з затримкою розвитку. Для цього Вам достатньо просто назвати вік малюків і озвучити що саме Ви хотіли б вдосконалити, моторику, логіку, фізичний стан, увагу, творчість чи навчити малюка рахувати до 10. Далі справа за нами. Ми підберемо інструмент для дитини, яка буде максимально відповідати цілям які Ви переслідуєте.

 Велику роль ми приділили вибору виробників. Тому ми працюємо тільки з найбільшими, перевіреними роками, виробниками. Такими як Lam Toys, Cubika, Battat.

Також ми користуємось послугами найбільших логістичних компаній України тому Ваше замовлення буде доставлене максимально швидко і по найдешевшим цінам. А співпраця з такими міжнародними компаніями як DHL, FED EX, TNT роблять можливим замовлення і відправку в будь-яку точку планети.

Як підсумок, можемо з впевненістю заявити, що ми допоможемо Вам виховати і підготувати Вашого малюка до дорослого життя. Адже правильні іграшки, увага і час інвестований в дитину неодмінно приведуть її до успіху в дорослому житті. І хіба це не найважливіше для батьків? ЩОБ ДИТИНА БУЛА ЩАСЛИВОЮ! І для нас не може буди більшого задоволення ніж відправлене Вами фото чи відеозвіт малюка, який зайнято і щасливо грається нашими товарами. 

Приєднуйтеся до родини Woodentoys!!!