Іграшки Монтессорі

МИТТЄВА ДОСТАВКА
МЕТОД МОНТЕССОРІ
ЕКОЛОГІЧНО
НАЙБІЛЬШИЙ АСОРТИМЕНТ В УКРАЇНІ
ЗРУЧНА ОПЛАТА
ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ
ПРАЦЮЄМО БЕЗ ВИХІДНИХ

Хіти продажу

Новинки

Новини

Instagram

Про магазин

Ласкаво просимо в інтернет-магазин дерев'яних іграшок WoodenToys!

У нас ви знайдете широкий вибір сучасних, класичних і виконаних за методикою Монтессорі дерев'яних іграшок для дітей різного віку. Ми переконані, що наш асортимент змусить вас «охнуть» і «ойкнути», оскільки ви вибираєте щось особливе для свого улюбленого чада.

Існує безліч переваг дерев'яних іграшок, які додають привабливості, наприклад, вони екологічні порівняно з сучасними іграшками зі штучних матеріалів, їх  приємніше тримати в руках. Також, іграшки з дерева розроблені таким чином, що виграють по довговічності і часто передаються з покоління в покоління, а це означає, що ми пропонуємо відмінне співвідношення ціни і якості, веселого проведення часу і заповітних спогадів на все життя. Незалежно від віку дитини, ми впевнені, що ви знайдете прекрасний подарунок для вашої особливої маленької людини в WoodenToys.

Ознайомтеся з нашим широким асортиментом іграшок для дітей і малюків, який включає дитячі машинки, будівельні блоки, шнурівки і інші навчальні ігри, такі як дерев'яні літери і сортери. Наші іграшки та ігри мають багато переваг для розвитку. Ми розуміємо, як важливо, щоб діти вчилися грі, тому багато іграшок, які ми представили, спонукають дітей грати творчо й винахідливо. Вони допоможуть у розвитку і вдосконаленні мови, великої і дрібної моторики рук, мислення, логіки, сенсорного і тактильного відчуття, дисципліни і посидючості, уваги і вони будуть кидати виклик дитині, щоб він дізнався, як сконцентруватися і вирішити проблеми, хоча ми наполягаємо на тому, що веселощі є їх пріоритетом номер один!

Дерев'яні іграшки для хлопчиків і дівчаток

Для дітей старшого віку у нас є великий вибір іграшок для дівчаток та хлопчиків, таких як дерев'яні набори, настільні ігри. Ми також пропонуємо фантастичний асортимент дитячих меблів, включаючи стільці, столи, парти, лавки, підставки для мольберта і багато іншого, щоб зробити ігрове місце дійсно особливим.

Якщо ви віддаєте перевагу сучасним класичним іграм або іграшкам за методом Монтессорі, ми впевнені, що ви знайдете ідеальний подарунок серед нашого каталогу. У нас ви можете замовити дерев'яні іграшки тільки від популярних виробників, таких як Lam Toys, Cubika, Battat. У поєднанні з цим, наше обслуговування робить WoodenToys ідеальним місцем для покупки класних іграшок для дітей. Можемо з упевненістю заявити, що ми допоможемо вам виховати і підготувати вашого малюка до дорослого життя.

Придбати у нас іграшки легко, ми доставимо зручним для вас способом по Києву, до Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших міст нашої країни.

Приєднуйтесь до сім'ї WoodenToys !!!